Esra + Ali / A love story in Istanbul

En son güncellendiği tarih: 10 Nis 2020


Esra ve Ali aslında beni Ali'nin ablası sevgili Ezgi aracılığıyla buldular. Öncesinde topluca grup mailleşmesi gerçekleştirildi, sonrasında ise bu güzel çift ile Skype video görüşmesi yaptık- teknolojiyi seviyoruz!:)

Esra ve Ali İngiltere'de yaşıyor ve dolayısıyla kendileriyle ilk görüşmemiz Skype aracılığıyla oldu. Ama video görüşmesinde bile elektiriğimiz tuttu, aramızdaki uzak mesafeye inat çok sıcak bir muhabbet gerçekleştirdik.

Bir sonraki görüşmemiz ise düğün günü otelde oldu. Hazırlıklar ile başladığımız çekim, yer yer muhabbet, yer yer sıcaktan şikayet etmekle geçti.

Bebek Oteli'nin güzel manzarasına karşı yapılan hazırlıklar tamamlanınca dış çekim için çok yakınında bulunan bir bahçeye geçtik.

Çekimin ardından ise Esra ve Ali'yi Bebek Otel'de yakın aile ve eş dosttan oluşan düğün ekibi karşıladı. Nikahın ardından yaptıkları ilk dans geceyenin en eğlenceli anlarından biriydi.

Esra'nın gelinliği Pronovias, Ali'nin takımı Damat Tween'den, saç Burhan Çılgın, makyaj Gamze Tek, fotoğraflar ise bendenizden :)


#wedding #istanbulwedding #istanbulwedding #turkishwedding #turkeywedding #istanbulweddingphotographer #istanbulweddingphotogeaphers #istanbulweddingphotography #destinationweddingistanbul #brideandgroom #istanbulphotographer

36 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

info@deryaengin.com

© 2017 all rights reserved by Derya Engin

Istanbul belgesel düğün fotoğrafçısı

  • Instagram - Black Circle
  • Vimeo
  • Facebook - Black Circle