Mete Kerem 1 yaşında

En son güncellendiği tarih: 10 Nis 2020


Hafif serin ve sonbahar renklerinin tüm tonlarını görebildiğimiz güzel bir ekim gününde buluştuk sevgili Nagehan, Fatih ve şirinlik abidesi oğulları Mete Kerem ile.

Mete Kerem 1 yaşına girmişti ve bunu belgelemek gerekiyordu. Sevgili Nagehan ve Fatih ile öncesinde buluşup, tanıştık ve daha o akşam ertesi hafta yapacağımız çekim için heyecanlanmaya başlamıştım çünkü karşımda harika bir aile vardı. Mete Kerem'in meraklı gözlerle bakışı, elindekileri büyük bir ilgiyle incelemesi ve ara ara utangaç tavırlarla gülmesi de cabasıydı. Bu miniğin bu güzel zamanları belgelenmeliydi. Şu an bile fotoğraflara baktığımda gördüğüm şey; oğullarını ölesiye seven iki güzel ebeveyn ve şirinlik abidesi bir minik oğlan; yani kısaca şahane bir aile.

Fotoğraflara baktıkça ister istemez bir gülümseme yerleşiyor yüzüme. Umarım yıllar sonra fotoğraflarına baktıklarında Nagehan, Fatih ve Mete Kerem'in de yüzüne yerleşir aynı tebessüm.

Beni fotoğrafçınız olarak seçtiğiniz ve sizin gibi güzel bir aileyi tanıdığım için çok teşekkürler.


#1yaşfotoğrafları #1yaş #ilkdoğumgünü #ailefotoğrafçekimi #1yaşçekimi #1yaşfotoğrafçısı #istanbulailefotoğrafçısı #pastapatlatma #1yaşdışçekim

105 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

info@deryaengin.com

© 2017 all rights reserved by Derya Engin

Istanbul belgesel düğün fotoğrafçısı

  • Instagram - Black Circle
  • Vimeo
  • Facebook - Black Circle