Grand Tarabya Otel Belgesel düğün fotoğrafları / Esra + Aytek

Güncelleme tarihi: 23 Nis 2020


Geçtiğimiz kasım ayında sevgili Esra ve Aytek'in düğünlerini kayıt altına aldık. Ağustos ayında nişanlarını fotoğrafladığımız çift, düğün günleri için tüm gün düğün belgeseli olarak hem fotoğraf hem de video servisi almak istediklerini belirtmişlerdi. Biz de düğün günü sabahı ekipçe The Grand Tarabya Oteli'ndeki odalarında buluştuk. Hem Esra hem de Aytek'in o günkü enerjileri harikaydı. Güle oynaya hazırlıklarını tamamladıklarında arkadaşları ve aileleri tarafından otelden uğurlandılar. Nikah öncesi ufak bir dış çekim yapalım istiyorduk çünkü. İstanbul'da kasım ayı olmasına rağmen niyeyse kış soğuğu vardı. Allahtan güneş biraz olsun ısıttı da donmaktan kurtulduk:)

Nikahlarının ertesi ise çok çok keyifli bir mekanda düğün yemeği ve partisini gerçekleştirdi çift. Zekeriyaköy'de bulunan Ahali 279 bu güzel çift için harika bir atmosfer oluşturmuştu. Masa düzeninden ışıklandırmaya, yemekten atmosfere kadar herşey muhteşem gözüküyordu. Biz de tüm bu anları keyifle kayıt altına aldık. Gecenin sonunda ise dönerken dahi düğün atmosferinden çıkamamıştık, arabamızda partiye devam ederek döndük:)

Sevgili Esra ve Aytek'e bir ömür boyu mutluluklar diliyor, bizi bu en özel günlerine dahil ettikleri için teşekkür ediyoruz. Devamı aşağıdaki fotoğraflarda ;)