Şile Kumsal düğünü belgesel düğün fotoğrafları

En son güncellendiği tarih: Nis 21


Bana sorsanız, deseniz ki "Eğlenceli bir düğünün tanımını yap." Size "Müge ve Ergin" derim, o derece:)

Sevgili Müge ve Ergin'le geçtiğimiz bahar aylarında ortak bir arkadaş vasıtasıyla tanışmıştık. Daha ilk dakikalarda enerjimiz öyle tuttu ki, birbirimizle iyi anlaşacağımız belli olmuştu. Müge ile saatler süren sohbetin ardından, "Bir daha kahve içelim beraber." diyerek ayrılmıştık. Sonrasında kahvelerimizi içtik de;)

Sevgili Müge ve Ergin Şile'de harika detaylarla bezeli, romantik ve aynı zamanda eğlenceli bir kumsal düğünü ile evlendiler. Country esintili dekorasyona harika bir deniz manzarası ve "Birbirine bu kadar mı yakışır" diye nitelendirilebilecek muhteşem bir çift eşlik etti. bize de bu düğünün belgesel düğün fotoğrafları ve videosu çekmek düştü.

Açık ara farkla ekipçe en eğlendiğimiz düğündü diyebilirim. Zaten klasik düğün formatından farklı olan atmosferde bir süre sonra parmak arası sandaletler de çıktı ve herkes kumların üzerinde çılgınca dans etmeye başladı. Müge ve Ergin eğlenmeyi çok iyi bilen bir çift. Gelen konuklar da onlar gibi olunca düğün gecesi bildiğiniz bir partiye dönüştü. Fotoğraflar da bu enerjiyi yansıtıyor diye düşünüyorum.

Sevgili Müge ve Ergin; sizin gibi iki arkadaş kazandığım için çok mutluyum. Size bir ömür boyu mutluluklar!:)


#belgeseldüğün #belgeseldüğünfotoğrafçısı #deryaenginphotography #düğünbelgeseli #düğünhikayesi

3,047 görüntüleme

info@deryaengin.com

© 2017 all rights reserved by Derya Engin

Istanbul belgesel düğün fotoğrafçısı

  • Instagram - Black Circle
  • Vimeo
  • Facebook - Black Circle