Burcu + Kerem / İstanbul Save the Date çekimi

Güncelleme tarihi: 27 Nis 2020


İstanbul'da yaşamaya başlayalı neredeyse 20 sene olacak. İlk başlarda aramızda tutkulu bir ilişki vardı, "Bayılıyorum bu şehre!" diyordum. Hızlı dönemlerimiz tabi ;) Cumadan Taksim'e çıkıp, pazar günü dönmeler, gündüz Heybeliada'da bisiklet turu yapıp akşam Beşiktaş'ta İskender yemeye gitmeler. Aradan bir 10 yıl geçince söylemler "Bayılıyorum bu şehre!"den "Ölüyorum bu şehirde!"ye döndü:) Trafikte saatlerce kalmalar, özellikle hafta sonları gittiğin her yerde içine düştüğün kalabalık ve sıra beklemeler...

Her ne kadar İstanbul'da yaşamaktan çoğu zaman muzdarip olsam da, iş şehir temalı çekimlere geldiğinde İstanbul'un paha biçilemez bir yanı var, o konuda hala İstanbul liderliği kolay kolay kaptırmaz da. Neredeyse her bir semtinin kendine has bir dokusu, bir havası var. Adalar'ından Sultanahmet'ine , Galata'dan Şile'ye kadar inanılmaz zengin bir fon sunuyor bu şehir fotoğraf tutkunlarına. Yani bizim için İstanbul sokakları harika bir fotoğraf platformu.

Son zamanlarda Karaköy'ün de değişimini memnuniyetle izlerken sevgili çiftim Burcu ve Kerem'le Karaköy sokaklarından şehir temalı bir Save the Date çekimi gerçekleştirdik. Biz çıkan sonucu çok sevdik. Save the Date çekimlerimiz için bu seneki çiftlerimizle de çok özel ve orijinal çekimlerimiz olacak, yani diyeceğimiz odur ki; bizi takip ediniz ;)