Elif + Oğuz / Paris Düğün Fotoğrafları

En son güncellendiği tarih: 27 Nis 2020


Paris'te aşk başkadır.

Çok mu klişe oldu? Alakası yok çünkü çok doğru:)

Hiç şüphesiz ki Paris dünya üzerindeki en romantik şehirlerden biri.

Ve ben bu şehre tek başıma gittim! Yanınızda sevdiğiniz olmadan gezmek o kadar da keyif vermeyebilir, baştan uyarayım:)

Bendeniz tek başımaydım ama ne mutlu bana ki birbirine duydukları aşk gözlerinin içinden fışkıran harika bir çiftle geçirdim bu süreyi.

Sevgili Elif ve Oğuzcan ile ilk görüşmemizde her şey aslında olağan seyrinde başlamıştı. Mayıs ayındaki düğünlerinden, düğün çekimlerini en kolay nerede yapacağımızdan bahsederken konu bir anda balayı için Paris'e gideceklerine geldiğinde işler ilginçleşti. Bir anda telefonlardan uçak biletleri kontrol edildi, takvimde uygun ortak günlerin üzerinden geçildi derken bir de baktık ki çekimimizi Paris'te yapma kararı almışız bile:) Sanırım Elif ve Oğuz'la Paris'te geçen tüm günün süper keyifli ve eğlenceli geçmesinin bir sebebi de bir çok ortak özelliğimiz olmasından kaynaklı. Onlar da benim gibi ani ve spontan kararlar alabiliyorlar:) Tabi kararı almadaki etkenlerden biri daha önce Paris'te bulunmuş ve şehri biliyor olmamın da etkisi vardı;) (Çok gezmenin böyle avantajları olabiliyor.)

Böylece Elif ve Oğuzcan evlendikten bir kaç gün sonra balayı için gittikleri Paris'te burunlarının dibinde bittim:) Sabahın 6'sında güneş doğarken çekime başladık ve akşam gün batarken Oğuz'un "Tamam bana yetti artık Derya, ayaklarımı hissetmiyorum!" isyanıyla bitirdik diyebilirim:)

Paris bence Save the Date ya da balayı için dış çekim yapabileceğiniz yerlerin başında geliyor. İnanmazsınız aşağıdaki fotoğraflara bir göz atın derim;)


#konseptfotoğrafçekimi #düğünfotoğrafçekim #şehirtemalısavethedate #düğün #belgeseldüğün #paris #balayıçekimi #balayıfotoğrafları #balayıfotoğrafçısı #balayıfotoğrafçekimi #balayıdışçekim #Savethedateçekimi #yurtdışıfotoğrafçekimi #Parisbalayıfotoğrafları #parishoneymoonphotos #honeymoonphotography #parisphotographer #parisdüğünfotoğrafçısı #parisdüğün #parisdüğünfotoğrafları #parisgezi #parisgezilecekyerler

364 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

info@deryaengin.com

© 2017 all rights reserved by Derya Engin

Istanbul belgesel düğün fotoğrafçısı

  • Instagram - Black Circle
  • Vimeo
  • Facebook - Black Circle