Bozcaada düğün fotoğrafları / Müge + Kemal

Güncelleme tarihi: 27 Nis 2020


Şu ana kadar çekim yaptığım her bir çiftimi sevdim, hepsiyle ayrı ayrı eğlendik ve güzel zaman geçirdik. Bu zaten böyle olmasa herkesin içine sinen fotoğraf elde etmek imkansız olurdu zira her çifte aynı pozu verdirip "mükemmel ama ruhsuz" fotoğraflar elde etmek değil benim işim. Esas odaklandığım kısım fotoğrafladığım çifti oldukları gibi göstermek, aralarındaki aşkı fotoğrafa aktarmak -ki tahmin edeceğiniz üzere bunun için fotoğraflanan ve fotoğraflayan, her iki tarafın da bir birini tanıması lazım ki ortaya doğal ve güzel bir iş çıksın. Bunu sağlamak için de çiftlerimle sürekli irtibat halinde oluyorum.

Sevgili Müge ve Kemal ile de Bozcaada'da çekim yapmaya karar verdikten sonra sürekli birbirimizden haberdardık, öyle ki Bozcaada'ya vardığımızda sanki beraber tatile çıkmış bir arkadaş grubunda hiç bir farkımız yoktu- arada fotoğraf çekme kısmını saymazsak:)

Bozcaada'da düğün fotoğrafları çekmek hep dillendirdiğim birşeydi. Çekimi gün doğumu ve gün batımı olarak 2 parçaya bölüp sabahki kısmı Save the Date tadında, daha günlük kıyafetlerle gerçekleştirdik. Akşamüzeri kısmında ise gelinlik ve damatlıkla çekim yaptık. Hem Müge ve Kemal'in harika enerjisi (çekim esnasında Kemal'in anlattığı tanışma hikayesini hatırladıkça hala gülüyoruz:)), hem de aşık olduğumuz