Boğaziçi Üniversitesi Kennedy Lodge düğün fotoğrafları / Gözde & Fatih

En son güncellendiği tarih: 27 Nis 2020


Sevgili Gözde bana ilk olarak maille ulaşmıştı. Ardından yaptığımız telefon görüşmesinde ise sesinden aldığım pozitif elektrik ile güzel bir düğüne tanıklık edeceğimizi hissetmiştim. Gözde ve Fatih birbirlerini çok doğal bir şekilde tamamlayan, aralarındaki sevgiyi ise birbirlerine bakışlarında görebildiğiniz çiftlerden.

Düğün mekanı seçimleri ise bizim İstanbul'daki favorilerimizden; Boğaziçi Üniversitesi içinde bulunan çok keyifli bir mekan Kennedy Lodge. Gerek mekanın dokusu, gerekse boğaza hakim manzarası ile mükemmel bir düğün mekanı.

Böylece sıcak bir temmuz günü buluştuk düğün mekanında buluştuk. Gözde hazırlanırken, biz de kendilerinin hiç bir detayı atlamadan büyük bir zevkle yaptıkları seçimleri görüntülemeye başlamıştık. Gelinlik, damatlık, ayakkabılar, çiçek, davetiye, nikah şekerleri ve hatta dekorasyon seçimler bile çok güzel bir uyum içindeydi.

Hazırlıklardan sonra mekanın hemen yanında ve etrafında portre çekimlerini yapıp nikaha geçtik. Hep diyoruz, yine diyeceğiz; Bir düğünü güzelleştiren şeylerin başında çiftin o günü keyifle geçirmesi geliyor. Ne mutlu bize ki Gözde ve Fatih tam da böyle bir çiftti.

Nikah sonrası düğünün sonuna kadar kalıp geceyi sonlandırdık. Düğün günü belgesel fotoğraf ve video filmi için bizi seçtikleri için teşekkür eder, kendilerine buradan tekrar mutluluklar dileriz.


#boğaziçiüniversitesi #boğaziçiüniversitesikennedylodge #boğaziçiüniversitesikennedylodgedüğün #boğaziçiüniversitesikennedylodgedüğünfotoğraf #boğaziçiüniversitesikennedylodgedüğünhikaye #boğaziçiüniversitesikennedylodgehikaye #boğaziçiüniversitesikennedylodgedüğünfilmi #düğünbelgeselfotoğrafları #düğünhikayesi #düğünfilmi #belgeseldüğünklibi #düğünvideosu

1,771 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

info@deryaengin.com

© 2017 all rights reserved by Derya Engin

Istanbul belgesel düğün fotoğrafçısı

  • Instagram - Black Circle
  • Vimeo
  • Facebook - Black Circle