Ankara Pia Sera düğün fotoğrafları / İpek & Kadir

En son güncellendiği tarih: 28 Nis 2020


Ankara düğünlerinin gönlümüzde yeri ayrı. Ne zaman bir düğün görüntülemeye gitsek her biri bambaşka atmosferlere sahip etkinliklere şahit olduk. Hele bu düğündeki harika çiftim İpek ve Kadir'in düğünleri ise en eğlenceli düğünler listesinde zirveye oynar:) Benim İstanbul'da, İpek'in Ankara'da olmamız sebebiyle ilk görüşmemizi telefonla gerçekleştirmiştik sevgili İpek ile. Telefonla dahi o hayat dolu enerjisini hissettiren biri İpek. Kendisiyle düğün günü yüz yüze karşılaştığımızda da aynı harika enerjiyi aldık. Ve telefonu kapatırken kararlar alınmıştı, biz de mayıs sonu Ankara İncek'te çok keyifli bir mekan olan Pia Sera düğünü için takvimimizi işaretlemiştik.

Düğün günü hazırlıklar, mekanın dekorasyonu derken nasıl olduğunu anlamadan öğleden sonra olmuştu. Sevgili İpek ve Kadir bizim belgesel gözümüze güvendikleri için gün boyu biz de özgür bir şekilde atmosferi görüntüleme şansı yakaladık. Düğün akşamüzeri konukların gelmesiyle kokteyl şeklinde başladı. Devamında aşırı danslı, bol kahkahalı bir düğün yemeği ve sabaha karşı 2 gibi biten bir after party ile sonlandı. İpek'le Kadir'in kendileri gibi profesyonel eğlenen geniş bir arkadaş grubu olması bize zamanın nasıl geçtiğini hissettirmedi bile diyebiliriz:)

Sizi Ankara Pia Sera'daki düğün fotoğraflarıyla baş başa bırakır, sevgili İpek ve Kadir'e de beni düğün günü belgesel fotoğraflarını çekmeme olanak sağladıkları için bir de buradan teşekkür ederim.

Derya


#kardüğünfotoğrafları #düğündışçekim #istanbuldocumentaryweddingphotographer #ankaradüğünfotoğrafları #ankaradüğünfotoğrafçısı #ankaradüğündışçekim #ankaradüğünbelgeseli #ankaradüğünfilmi #ankaraeniyidüğünfotoğrafçıları #ankaradüğünhikayesi #ankaradüğünbelgesel #piaseraankara #incekpiasera #weddingphotography #ankaraweddingphotography #ankaraweddingphotographer #turkeyweddingphotographer #turkeybestweddingphotography

642 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

info@deryaengin.com

© 2017 all rights reserved by Derya Engin

Istanbul belgesel düğün fotoğrafçısı

  • Instagram - Black Circle
  • Vimeo
  • Facebook - Black Circle