Aslı Tunca Hotel düğün fotoğrafları / Atiye & Tolga

En son güncellendiği tarih: 3 Nis 2020


Çok kısıtlı bir sürede görüşebilmiştik aslında sevgili Atiye ve Tolga ile. Öncesinde Atiye ile telefonda uzun bir görüşme yapmamız aslında birbirimizi tanımamız için güzel ipuçları vermişti. O yüzden o kısa görüşmeyi pek de dert etmedik ve sonrasında 6 mayısta Aslı Tunca Otel’de gerçekleşecekleri düğünleri için sözleştik. Aslı Tunca Otel ufak, samimi ve butik düğünler için harika bir atmosfer sunan bir mekan. Atiye’nin de önce mekana vurulup, diğer detayları sonra belirlediğini duyunca pek de şaşırmadım. Zira gelinliğinden saçına, ayakkabısından buketine kadar her şey harika bir zarafet içindeydi- tamam, Tolga'nın seçimlerinin de hakkına yememek lazım:)

Nitekim aşağıda göreceğiniz üzere sevgili Atiye ve Tolga'nın Aslı Tunca Otel'de gerçekleşen düğünlerinin belgesel düğün fotoğrafları ve fimlerini çekmek bizim için oldukça keyifliydi. Kendilerine bir de buradan tekrar mutluluklar diler ve sizi düğün hikayeleri ile baş başa bırakırım.

Sayfanın sonundaki Aslı Tunca Otel düğün filmini de izlemeyi unutmayınız;)


İstanbul Aslı Tunca Hotel belgesel düğün videosu

#turkeyweddingphotojournalism #turkeysavethedatephotographer #düğünfotoğrafçısı #istanbuldüğünfotoğrafçısı #aslıtuncahotel #aslıtuncahoteldüğün #aslıtuncaoteldüğünfotoğrafları #aslıtuncahoteldüğünfotoğrafları #aslıtuncahotelwedding #aslıtuncahotelweddingphotography #aslıtuncahotelweddingmovie #düğünbelgeseli #düğünhikayesi #aslıtuncahoteldüğünbelgeseli #düğünfilmi #aslıtuncadüğünvideo

2,590 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

info@deryaengin.com

© 2017 all rights reserved by Derya Engin

Istanbul belgesel düğün fotoğrafçısı

  • Instagram - Black Circle
  • Vimeo
  • Facebook - Black Circle