Büyükada Splendid Palace Hotel düğün fotoğrafları / Çağla & Emre

Çağla ile tanışıklığımız 1 sene öncesinde arkadaşlarının düğününü çekmemle başladı. Tabi o zaman haberim olmadan Çağla'nın düğünün hakkını yerine getirircesine çektiğim dans fotoğraflarını onun belirtmesiyle sonradan farkettim:)

Havva ve Cenk'in düğünlerini çekmemden bir kaç ay sonra Çağla bana ulaştı ve hemen ertesi günü kahve içmek için sözleştik. Hem Emre hem de Çağla o kadar cana yakın ve samimiydiler ki saatlerce süren bir sohbet sonrası düğünün her detayına hakimdim, üstelik zamanın nasıl geçtiğini anlamamıştım:) Düğünleri Büyükada'da gerçekleştirmek istediklerinden bahsetmişlerdi, Splendid Palace Hotel düğün fotoğrafları için şahane bir fon oluşturur demiştim.

Bir sonraki görüşmemiz bu harika çiftin belgesel düğün fotoğraflarını çekmek içindi. Büyükada'ya geçmek için vapur iskelesinde buluşmayla başlayan çekimimiz düğün bitimiyle sonlandı. Büyükada Splendid Palas Otel aynı zamanda Mustafa Kemal Atatürk'ün zamanında konakladığı bir otel olması sebebiyle ayrı bir anlamlıydı.

Zarif seçimleri ve bitmek bilmeyen enerjileriyle bize harika bir düğüne tanıklık etmenin mutluluğuyla uğurladılar.

Sevgili Çağla ve Emre düğün hikayenizi bizim gözümüzden görmek istediğiniz için onur duyduk, iyi ki yollarımız kesişmiş. Ve karşınızda belgesel düğün fotoğrafları!:)168 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

info@deryaengin.com

© 2017 all rights reserved by Derya Engin

Istanbul belgesel düğün fotoğrafçısı

  • Instagram - Black Circle
  • Vimeo
  • Facebook - Black Circle