İstanbul Save the Date fotoğrafları / Gizem & İsmail

En son güncellendiği tarih: 14 Nis 2020


Sevgili Gizem ve İsmail'le tanışmamız ilk olarak telefon aracılığıyla başladı. Ardından buluşup kahveler içildi ve İstanbul'da Save The Date çekimi için planlar yapıldı. Sade bir fon sunan doğanın kalbinde bir yerlerde çekim olsun istiyorlardı. Benim de kişisel olarak en sevdiğim çekim lokasyonlarımdan birinde çok keyifli bir çekim gerçekleştirdik. Çekim günü geldiğinde Gizem de İsmail de çok zevkli ve özenli hazırlanmıştı. Gerek düğün çekimi gerekse Save the Date çekimlerinde kıyafet, ayakkabı, el buketi vb ögeler çekimin görsel olarak zengin olmasında en büyük etkenlerden. Bu sebeple çekim öncesi çiftlerimle sürekli irtibatta olup çekimde maksimum performans alacağımızı seçimler için yönlendirme yapıyoruz. Yani çekim öncesi bize her şeyi sorabilirsiniz;)

Düğünleri İzmir'de olan Gizem ve İsmail'in Save the Date çekimini İstanbul'da yapmaları da bence fon açısından bir artıydı. Kendilerine buradan tekrar mutluluklar diler, sizi fotoğraflarla baş başa bırakırım.


#istanbuldüğünfotoğrafları #istanbuldüğünfotoğrafçısı #istanbulsavethedatefotoğrafları #istanbulsavethedatefotoğrafçısı #istanbulelopementfotoğrafları #istanbulelopementfotoğrafçısı #istanbulnişanfotoğrafları #şiledüğünfotoğrafları #şilesavethedatefotoğrafları #şiledüğünfotoğrafçısı #şiledışçekim #şilesavethedatevideosu #istanbulweddingphotography #istanbulweddingphotographer #istanbulweddingphotojournalism #istanbulelopementphotographer #istanbulweddingmovie

222 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

info@deryaengin.com

© 2017 all rights reserved by Derya Engin

Istanbul belgesel düğün fotoğrafçısı

  • Instagram - Black Circle
  • Vimeo
  • Facebook - Black Circle