Koşuyolu Radika Restaurant belgesel düğün fotoğrafları / Ezel & Ömer

Ezel'le aslında komşuymuşuz. İkimiz de Koşuyolu'nda oturduğumuz için bana ulaştığında hemen ertesi gün kahvelerimizi içmek için buluşmuştuk.


Ezel'in düğün hikayesi, daha doğrusu düğün fotoğrafçısı arayış hikayesi çok hoş. Şöyle ki; evlenme kararı aldıktan sonra algıda seçicilik devreye giriyor ve gördüğü düğün fotoğraflarının / fotoğrafçılarının hiç birini beğenmiyor çünkü kameraya bakan, saatlerce poz veren çiftlerden olmak istemiyorlar. E tabi "Belgesel düğün fotoğrafı" terimine de hakim olmadığı için internette rastgele kelime gruplarıyla düğün fotoğrafçısı arayışına giriyor; doğal düğün fotoğrafları, pozsuz düğün çekimi, habersiz çekilen düğün fotoğrafları vb gibi:)


Kısmet bu ya, bir yerde benim websitem önlerine geliyor ve bizim de yollarımız böyle kesişiyor:)


Ezel de Ömer de bir üniversitede akademisyen. İkisi ilk başta farklı karakterlerde görünseler de çok güzel bir birlerini tamamladıklarını yanlarında biraz zaman geçirince anlıyorsunuz. Bu işi yaparken en minnet duyduğum zamanlar ise böylesine nev-i şahsına münhasır kişilerle tanışmak, sohbet etmek ve birlikte keyifli anlarına tanıklık etmek.


Ezel ve Ömer zarif ve doğal seçimleri ile, kendileri gibi sıra dışı ve samimi düğünleriyle 2019'un en keyif aldığım düğün hikayelerinden birini yaşattılar bana. Ezel'in Koşuyolu'ndaki evlerinde başlayan hazırlıklar yine Koşuyolu'nda hem onların hem de bizim ailece severek gittiğimiz, Ege mutfağının birbirinden lezzetli mezeleriyle nam salmış Radika Restaurant'ta harika bir eğlenceyle sonlandı.

Her ikisine bir de buradan mutluluklar diler, sizi belgesel düğün fotoğraflarıyla baş başa bırakırım.152 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

info@deryaengin.com

© 2017 all rights reserved by Derya Engin

Istanbul belgesel düğün fotoğrafçısı

  • Instagram - Black Circle
  • Vimeo
  • Facebook - Black Circle