Kuzguncuk Yanık Mektep belgesel düğün fotoğrafları / Merve & Tuna

En son güncellendiği tarih: 28 May 2020

Merve ile tanışma hikayemiz çok enteresan:) Bir akşam bilgisayarımı almış, fotoğraf düzenleme işlerini dışarıda yapmak için Koşuyolu'nda bir kafede oturmuş son çektiğim çiftlerden birinin düğün fotoğrafları üstünde çalışıyordum ki arka masalardan birisi yanaşıp fotoğrafçı olup olmadığımı sordu. Evet soran Merve'ydi:) Arka taraftaki masaların birinde otururken bilgisayar ekranımdan işlediğim fotoğrafları görmüşler ve beğenmişler. İşin ilginci Merve ve Tuna'nın planları arasında o zamanlar evlilik fikri dahi yokmuş. O akşam kartımı vermiştim ve neredeyse 2 yıl sonra Merve'den evleneceklerine ve benden fotoğraf hizmeti almak istediklerine dair güzel ve samimi bir mail aldım.

Bir akşam bir kafede tamamen tesadüfen tanıştığım bu güzel çiftin düğün fotoğrafçısı olma şerefine de işte böyle nail oldum:)

Düğün sabahı otelde Merve ve Tuna'nın hazırlıklarıyla başladı ve ardından nikah ve kokteyl için Kuzguncuk Yanık Mektep'e geçildi. Gündüz düğünü olması sebebiyle çift çekimlerini ise kokteylden sonra Kuzguncuk sokaklarında gerçekleştirdik.

Bu samimi ve keyifli geçen düğünün fotoğraflarını beğeninize sunarken Merve Tuna'ya bir de buradan tekrar mutluluklar dilerim.272 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

info@deryaengin.com

© 2017 all rights reserved by Derya Engin

Istanbul belgesel düğün fotoğrafçısı

  • Instagram - Black Circle
  • Vimeo
  • Facebook - Black Circle