Lüleburgaz İzer Otel düğün fotoğrafları / Tülin & Mustafa

En son güncellendiği tarih: 21 Nis 2020


Ne mutlu bize ki sevgili Tülin ve Mustafa ile çok uzaklarda olmalarına rağmen yollarımız bir şekilde kesişti ve iyi ki de kesişti çünkü sezonun en keyifli en eğlenceli düğünlerinden birine tanıklık ettik ve bizi bu güne dahil ettikleri için de çok mutlu olduk.

Gelinimiz Tülin bize maille ulaştığında Almanya'daydı ve Lüleburgaz İzer Otel'de düğün planladıklarını ve detayları verdi. Şansa tarihimiz uygundu ve bir kaç mailden sonra düğün günü belgesel düğün fotoğraf ve video çekimi için anlaştık.

Lüleburgaz'a daha önce de bir kaç düğün hikayesi çekimine gitmiştik. Yaz mevsiminde ayçiçeği tarlalarının güzelliği bizi büyülemişti. Bu sefer Lüleburgaz İzer Otel düğün fotoğrafları için bize son oluşturdu ve bambaşka bir atmosferi görüntüleme şansı yakaladık.

Sabah gelin evinden şarkıyla türküyle dansla gelin alma seremonisine şahit oluk, gördüğümüz en neşeli gelin alma törenlerinden biriydi:) Sonrasında ise otelde gelin hazırlıkları, çift çekimi, nikah derken gecenin sonunun nasıl geldiğini anlamadık bile. Sevgili Tülin ve Mustafa'nın konuklar için hazırladıkları muhteşem koreografik dansı da unutmamak gerek;)

Sizi Lüleburgaz İzer Otel 'deki düğün fotoğraflarıyla baş başa bırakır, sevgili Tülin ve Mustafa'ya da bizi düğün hikayelerini görüntülememize olanak sağladıkları için bir de buradan teşekkür ederiz.

Not: Düğün videolarını izlemek için sayfanın en sonuna bakabilirsiniz.


Düğün filmi:


#turkeysavethedatephotographer #lüleburgazdüğünfotoğrafları #lüleburgazdüğünfotoğraf #lüleburgazdüğünfotoğrafçısı #lüleburgazdüğünfotoğrafçekimi #lüleburgazdüğündışçekim #lüleburgazdüğünhikayesi #lüleburgazdüğünbelgeseli #lüleburgazdüğünklibi #turkeyweddingphotographer #turkeybestweddingphotographers #turkeydestinationweddingphotographers #turkeyweddingphotojournalists #turkeyweddingphotojournalism #bodrumweddingphotography #bodrumweddingphotographer #düğündışçekim #balayıfotoğrafçısı #fotoğrafçekimi #düğünklibi #konseptdüğün

303 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

info@deryaengin.com

© 2017 all rights reserved by Derya Engin

Istanbul belgesel düğün fotoğrafçısı

  • Instagram - Black Circle
  • Vimeo
  • Facebook - Black Circle