Polonezköy Leonardo Restaurant düğün fotoğrafları / Yağmur & Ferit

En son güncellendiği tarih: 2 Nis 2020


2018 bitmek üzere. Bu zamanlar benim yılın özeti için şöyle bir dönüp geriye dönüp baktığım ve yılın dökümünü yaptığım zamanlar. Bu sene diğerlerinden biraz daha farklı, birbirinden harika bir sürü çiftle tanıştık, birlikte düğün günlerini paylaştık, fotoğraf çekimlerini yaptık ve bol kahkahalı, çok eğlenceli zamanlar geçirdik.

İşte onlardan biri de Yağmur ve Ferit. Yağmur belgesel düğün fotoğrafları için beni taa İngiltere'den buldu, bulmakla kalmadı, Ferit'le de buluşturdu:) Ferit'le düğünleri öncesi görüşmemizi hatırlıyorum da; üstümdeki Iron Maiden tişörtünü gösterip, "Moda diye mi giyiyorsun?" demişti. "Küfretseydin bari!" diyerek gülmüştük. (Duymayan kaldı mı? Büyük metalciyiz, öhöm.)

Düğün günü Polonezköy Leo's Butik Otel'de hazırlıklarla başladı ve ardından çift çekimi için düğün mekanı olan Leonardo Restaurant'a geçtik. Nikah, pasta ve parti derken gecenin sonu nasıl geldi anlamadık bile.

Sizi Polonezköy Leonardo Restaurant düğün fotoğraflarıyla baş başa bırakır, sevgili Yağmur ve Ferit'e de bizi düğün hikayelerini görüntülememize olanak sağladıkları için bir de buradan teşekkür ederiz.


#winterwedding #turkeysavethedatephotographer #turkeyweddingphotojournalism #düğündışçekim #bohochick #düğün #weddingphotography #istanbulweddingphotography #istanbulweddingphotographer #poloneköydüğünfotoğrafları #polonezköyLeonardodüğünfotoğrafları #polonezköydüğünfotoğrafçısı #Polonezköyweddingphotographer #Polonezköyweddingphotos

297 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

info@deryaengin.com

© 2017 all rights reserved by Derya Engin

Istanbul belgesel düğün fotoğrafçısı

  • Instagram - Black Circle
  • Vimeo
  • Facebook - Black Circle